• Anadolu yakasına hizmet vermekteyiz.
GÖK-SU

Tanker Suyu

Suyun depolanmasını sağlamak için, içme suyu, sulama tarımı, yangın söndürme , bitkiler ve hayvancılık için tarım, kimyasal üretim, gıda hazırlama ve diğer birçok alan için kullanılan depolanmış suya tanker suyu adı verilmektedir. Klasik bir tanker yaklaşık 4000 litre yeraltı suyu içermektedir. Depolanan suyun 6 ayda bir değiştirilmesi gerekmektedir.Tankerle su taşıma acil bir durum olduğunda ihtiyaç duyulan suyun bölgeye taşınma hizmeti olduğu için hayati bir öneme sahiptir. Bu nedenle bu hizmetin alınacağı firma özenle seçilmelidir. Aksi takdirde temizliği sağlanmamış bir su deposundan alım yapmanız birçok soruna yol açacaktır.

Acil durum veya salgın sırasında temiz içme suyu bulmak zor olabilir. İhtiyaçlarınızı karşılayacak bir su kaynağı oluşturup depolayarak kendinizi acil bir duruma hazırlamanız son derece önemlidir. Tanker suyu acil bir durumun ilk aşamasında suyu ihtiyaç duyulan bölgelere taşımanın en hızlı yoludur.

Taner suyu tedarikinde bakıma çok önem vermekteyiz. Tanker sularımızın özelliklerini şu şekilde sıralamak mümkündür:

  • Kullanım suyunun yüksek kalitede olmasına özen gösteririz
  • Bakım ve temizliğini periyodik olarak aksatmadan yapmak temel görevlerimiz arasında yer alır.
Tanker Suyu

Tanker Suyu Fiyatları

Su temel olarak bir ihtiyaçtır. Bu ürün sadece kurumsal değil bireysel depolama işlevinde de kullanılabilmektedir. Aynı zamanda küçük işletmeler de kendi sularını depolayabilirler. Tanker suyu fiyatları da merak edilen başlıklar arasında yer almaktadır. Bu fiyatlar seçilen markanın kalitesine ve ölçüye göre değişkenlik göstermektedir. Malilyet su alımında geride bir faktör olmalıdır. Bunun nedeni ise suyun nerede kullanılırsa kullanılsın temiz olması gerektiğidir. Temiz su kullanımı hayatın her alanında çok önemlidir. Bu önemi bilen bir firma olarak bakım ve temizliğin birinci koşul olduğunun farkındayız.

Tanker suyu depolamanın birçok avantajı vardır. Bu avantajları şu şekilde sıralayabiliriz:

  • Şebeke suyu maliyet olarak düşünüldüğünde tanker suyundan daha maliyetlidir. Tanker suyu kullanımı size maddi tasarruf sağlar.
  • Bir diğer avantajı ise zamandan kazandırmasıdır. Büyük depoları, büyük havuzları çok daha hızlı bir şekilde doldurabilirsiniz.
  • İhtiyaç durumunda asla susuz kalmazsınız. Su kesintileri hiçbir koşulda sizi etkilemez.

Tanker suyu hizmetimizden faydalanmak ve detaylı bilgi almak için şimdi bizimle iletişime geçin.