Mustafa Kemal Mh. 3004 Cd. 3078 Sk. No 23 İstanbul/Ataşehir
Bizi Arayın : 0 532 244 91 74

28 Yıllık Deneyimimiz İle Tankerle su Su ihtiyaçlarınızda ihtiyacınızı giderebilecek kadar suyu temin edebilecek servisimiz birinci sınıf uzmanları ile hizmeti istediğiniz vakit içinde tamamlamaktadır. İletişime Geç Kaliteli Hizmetimiz İle Tanışın 28 Yıllık Tankerle su Deneyimimizde binlerce müşterimizin su ihtayacını karşıladık. Uzun yılların getirdiği deneyim ile kaliteli hizmet almak için hemen iletişime geçin. İletişime Geç Kaliteli Hizmet Profesyonel Ekip Kaliteli hizmetin en önemli noktalarından biri olan prosyonel ekibimizle yıllardır sorunsuz bir şekilde taşıma su hizmeti vermekteyiz. İletişime Geç

Göksu Tankerle Su

Göksü Tankerle Su firması olarak Sanayi suyu, Kullanma suyu, Fabrika suyu, Şantiye Suyu, Havuz suyu vb. tüm su ihtiyaçlarınızı en hızlı şekilde karşılamaktayız.

Sanayi suyu, Kullanma suyu, Fabrika suyu, Şantiye Suyu, Havuz suyu, İnşaat suyu, Yol Yıkama suyu, Arasöz suyu, Toz Engelleme Suyu, Su Deposu dolumu, Beton Santralleri suyu, Bahçe Sulama suyu

Gibi su ihtiyaçlarında uzun yıllardır alanında uzman ekibimiz en kısa sürede suyunuzu belirttiğiniz adrese teslim etmektedir.

Herhangi Su İhtiyacınızda Bizi Arayın +90 542 633 82 81
Image
Image

Taşıma Su Hizmeti Veren Deneyimli Firmamız

Firmamız 28 Yıllık deneyimi ile İstanbulun bir çok bölgesine her sektöre uygun kullanım su hizmeti vermektedir. İstanbul Anadolu yakasına hizmet veren firmamız su ihtiyacınızı karşlıayacak seviyededir.
Kullanım alanınıza göre en uygun suyu ihtiyacınızı karşılayacak litre'de suyu hizmet bölgesin en hızlı şekilde taşımaktayız.
  • Yasak Saatleri Hariç 7/24 Hizmet
  • Üniformalı, Lisanslı Tanker Su
  • Tüm İstanbul Anadolu Yakasına
  • Ruhsatlı ve Sigortalı
  • Ücretsiz Fiyat Bilgisi

Tankerle Su Hizmetinde 28 Yıllık Deneyime Sahibiz.

Taşıma Suda 28 Yıllık Deneyime Sahibiz.
Call Now ButtonHemen Bizi Arayın !